Нд. Кві 21st, 2024

Ожиріння та надмірна вага вже багато років визнані хворобами способу життя, які вражають все більше людей. Тому не дивно, що ми все частіше зустрічаємо людей, метою тренувань яких є схуднення. Однак завдяки цьому ринок дієтичних добавок і харчових добавок переповнений різноманітними видами препаратів, які покликані підтримати організм у цьому непростому рішенні.

Хоча першим етапом внесення змін у своє життя у зв’язку зі схудненням є, звичайно, правильно збалансоване харчування, а потім початок фізичної активності, дуже часто багато людей на самому початку цього шляху також шукають підтримки в дієтичних добавках. . Є багато тих, які сприяють зниженню ваги, спалюванню жиру тощо, і одним із них є CLA. Що це за таємничий скін і що він приховує? Варто перевірити це.

CLA – що це таке і як впливає на організм людини?

CLA – це абревіатура англійських слів conjugated linoleic acid, що можна перекласти як кон’югована лінолева кислота, а також називається рубцевою кислотою. Він входить до т. зв транс-жири, які визнані здоровими жирами з корисними властивостями. Не дивно, CLA має протиракові властивості і насправді підтримує процеси спалювання жиру в організмі, але це ще не все. Що ще варто знати про CLA?

  • Має протизапальну дію;
  • Запобігає виникненню остеопорозу;
  • Зміцнює імунну систему організму.

Тому нікого не дивує той факт, що кон’югована лінолева кислота стає все більш популярною і все охочіше вживається не тільки фізично активними людьми. Однак варто пам’ятати, що так само, як важливий сам препарат, не менш важливим є місце, де купується дана дієтична добавка.

Як CLA сприяє зниженню ваги?

На самому початку варто відзначити, що кон’югована лінолева кислота діє не в одному напрямку. Це робить його дуже ефективним засобом для схуднення. Отже, що саме можна очікувати від препаратів, що містять CLA?

  • Термогенез – рубінова кислота посилює термогенез організму, завдяки чому він виробляє більшу кількість тепла, ніж у нормальній ситуації. Це означає, що організм використовує більше енергії, ніж отримує з жирів.
  • Нарощування м’язової маси – CLA стимулює синтез білка в організмі, усуваючи жирову тканину. Таким чином, він не тільки сприяє зниженню ваги, але й допомагає наростити м’язову масу тіла замість втрачених кілограмів.
  • Ліполіз – CLA посилює цей процес в організмі. Він полягає в розщепленні клітин жирової тканини та спалюванні їх компонентів.

Це просто показує, скільки кон’югованої лінолевої кислоти може запропонувати людям, які хочуть скинути кілька зайвих кілограмів. Цікаво, що вважається, що CLA знижує ризик т.зв ефект йо-йо. Це, безсумнівно, одна з причин, чому це все більш популярна дієтична добавка.

Ірина Петрова

By Ірина Петрова

Автор багатьох статей про здоров'я, спорт та фізичну активність. Захоплюється бігом.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *