Нд. Кві 21st, 2024

Напевно, не залишилося людей, які ніколи не чули про електроліти. Але чи означає це знання про них у суспільстві? Цей вид БАДів часто використовують при проблемах зі шлунком, станах, близьких до зневоднення, або просто «на наступний день після вечірки». Це абсолютно правильний вибір, але чому? Чому електроліти є гарною ідеєю в усіх цих ситуаціях?

Щоб відповісти на це питання, найкраще з’ясувати, що таке електроліти насправді, а також їх властивості та вплив на організм. Це також допоможе вам зрозуміти нездужання, які ви можете помітити у власному організмі, спричинені браком електролітів, які зазвичай досить помітні. Крім того, їх тривалий дефіцит в організмі може призвести до дуже серйозних наслідків для здоров’я. Отже, що вам слід дізнатися про електроліти?

Що таке електроліти?

Електроліти – це не що інше, як певна група мінералів, що знаходяться в організмі людини, які виконують ряд дуже важливих функцій. Спільним для них є участь у проведенні електричних імпульсів по всьому тілу. Це означає, що електроліти відповідають, серед іншого, за: для правильного функціонування нервової системи, а також для загального належного стану всього організму людини. Які види мінералів вважаються електролітами?

  • кальцію;
  • магній;
  • калій;
  • натрію;
  • Хлорид;
  • Фосфат.

Через відносно велику групу мінералів, відомих як електроліти, а також через загальну та часту появу їх дефіциту, було створено багато дієтичних добавок для тимчасового та швидкого відновлення їх належного рівня в організмі. У магазині SFD ви можете знайти багату та різноманітну пропозицію дієтичних добавок, яка також включає цей вид цінних препаратів.

Дефіцит електролітів – як розпізнати поганий стан електролітного балансу організму?

Як неважко здогадатися, така ситуація з переважною більшістю різноманітних вітамінів і мінералів в організмі людини – електроліти не є речовинами з постійною концентрацією в організмі. Однак, при правильному харчуванні і відсутності будь-яких захворювань, вам не доведеться турбуватися про дефіцит електролітів, тому що вони містяться в багатих і численних джерелах в харчових продуктах. Однак у разі численних можливих інфекцій організму, а також надмірного виведення впливів з організму, вживання неякісної води та неправильного харчування або просто прийому стимуляторів електролітний баланс в організмі порушується.

Цей стан найчастіше виникає через високу температуру, блювоту або діарею. Найчастіше це відбувається під час літньої спеки, небезпечних дієт, надмірного та частого вживання алкоголю, тривалих та інтенсивних фізичних вправ. Але як ми дізнаємося, що нашому організму просто не вистачає електролітів? Найчастіше це буде проявлятися у вигляді надмірного відчуття спраги, проблем з травною системою, головних болів, надмірної сонливості, поганої роботи нирок, набряків кінцівок або навіть м’язових спазмів і порушень серцевого ритму.

Ірина Петрова

By Ірина Петрова

Автор багатьох статей про здоров'я, спорт та фізичну активність. Захоплюється бігом.

Related Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *